В Івано-Франківську завершився фінальний тур чемпіонату України з баскетболу 3х3.Чемпіоном серед жінок стала місцева команда Франківськ-ПНУ, а от броварська жіноча команда «МОБІ» здобула бронзу та посіла почесне третє місце чемпіонату.
Тренер команди коментує результат своїх підопічних: «Звичайно, ми були налаштовані на перемогу у змаганнях, хоч досягли цього разу лише бронзи. Була довга перерва у тренуваннях через карантин, можливо це далося взнаки, та й самі змаганні видались непростими: 3х3 – доволі виснажлива та динамічна гра. Але я задоволена цілком грою дівчат і отриманим результатом, ми витиснули максимум. Зараз будемо готуватись до наступного всеукраїнського змагання з баскетболу, гри 5х5. Там розраховуємо на золото, звичайно!»


