Броварська суддя, засуджена за хабарництво, пішла у відставку

Вища рада правосуддя на засіданні у вівторок 7 вересня, звільнила з посади суддю Броварського міськрайонного суду Київської області Ганну Білик. Про це повідомляється на сторінці ВРП.

Таке рішення суд ухвалив у зв’язку із досягненням нею 65-річного віку. А також поданням заяви про відставку та наявністю стажу роботи на посаді судді понад 20 років.

Вирок поки що не набрав законної сили.

ВРП заявила, що відповідно до статті 145 закону України «Про судоустрій і статус суддів» відставка судді, яка надає право на вихідну допомогу в розмірі трьох місячних суддівських винагород та велику пенсію, припиняється в разі набрання законної сили обвинувальним вироком за вчинення умисного злочину.

Нагадаємо, у червні Вищий антикорупційний суд оголосив обвинувальний вирок судді Броварського міськрайонного суду Ганні Білик за хабар у тисячу євро.

За вироком суду їй призначене покарання у вигляді шести років позбавлення волі з конфіскацією автомобіля та земельної ділянки в Броварах та позбавленням права обіймати посади, пов’язані зі здійсненням правосуддя, строком на три роки.

Copy link
Powered by Social Snap