Міжбуд на Петлюри: роботи почалися, а коли завершать? (фото)

Днями на вулиці Симона Петлюри 23А, 23Б підрядна організація ТОВ «Житлошляхбуд», виконуючи замовлення Управління будівництва, житлово-комунального господарства, розпочала капітальний ремонт  двору та міжбудинкового проїзду.

У цьому дворі оновлять та збільшать пішохідну частину двору, вкладуть тротуарну плитку, ширина проїжджої частини залишиться без змін, проте новим буде асфальтове покриття дороги. Наразі працівники готують місце для укладання бордюрів.

«Наше завдання розділене на дві частини, буде виконуватися згідно з надходженням фінансування. Зараз ми займаємося благоустроєм ділянки від дитячого центру «Камелія» до виїзду на вулицю Петлюри. Плануємо справитися за три тижні», – розповів «Громадському ревізору» представник компанії-виконавця Олександр.

Про другу частину ремонтних робіт розповісти відмовився, мовляв, не годиться забігати наперед. Сказав тільки, що ремонт почнеться навесні, та за наявності фінансових надходжень від замовника.

Слід наголосити, що товариству «Житлошляхбуд» розпорядженням міського голови Броварів дозволено працювати на ділянці у вихідні дні 14, 15 та 16-го жовтня з 08.00 год. до 18.00 год.

На місці капремонту товариству рекомендовано встановити попереджувальні знаки та частково обмежити проїзд.

Раніше, журналісти “Громадського ревізору” оглянули майже завершений ремонт міжбуду на вулиці Олімпійській.

Як раніше повідомлялося, під час позачергової сесії, 8 жовтня, депутати прийняли рішення дофінансувати завершення капремонту сумою у 870 тисяч гривень.

Copy link
Powered by Social Snap