Початок опалювального сезону дитсадках та школах в Броварів залежить від Кабміну

Опалювальний сезон в бюджетних установах (дитсадках, школах, медзакладах) в Броварах та інших містах України розпочнеться лише після того, як Кабмін затвердить ціну на природній газ.

Згідно до інформації, озвученої на нараді Міністерства розвитку громад, представників «Нафтогазу України», АМКУ та очільниками міст України, з підприємствами бюджетної сфери хочуть укласти договори на закупівлю газу за фіксованою ціною 13659,63 гривень за 1000 куб.м (без ПДВ та без вартості транспортування й розподілу).

Одначе зараз питання полягає в тому, що початок постачання газу для запуску котелень можна лише за умови підписання відповідних договорів. Наразі їхні проекти направлені на погодження до Кабінету Міністрів. І допоки Кабмін не схвалить ці угоди на черговому засіданні – розпочати опалювальний сезон в бюджетних установах неможливо.

Директор КП «Броваритепловодоенергія» Григорій Голубовський прокоментував «Громадському ревізору», що наразі точна дата, коли Кабмін має розглядати договори, невідома. Втім він впевнений, що до озвученої ним на «комунальній» комісії дати (18 жовтня) тепло все ж надійде до броварських шкіл, садочків та інших бюджетних установ.

Copy link
Powered by Social Snap