Проїзд містом у броварських маршрутках зросте до 8 гривень

Вже скоро вартість проїзду в міському транспорті здорожчає на 1 грн. та становитиме 8 гривень. Адже на сьогоднішньому виконкомі затвердили початок процедури ухвалення регуляторного акту щодо встановлення нового тарифу на пасажирські перевезення.

Як повідомила «Громадському ревізору» Яна Ліпська, начальниця відділу експлуатації комунальних об’єктів, інфраструктури та транспорту УБЖКГІТ, точної дати підвищення тарифу ще не відомо. Відповідний проект рішення днями оприлюднять на сайті Броварської міської ради. Протягом місяця громадяни мають право звертатися зі своїми зауваженнями та пропозиції. Тож нові тарифи почнуть діяти не раніше, ніж з кінця листопада.

Щодо причин здорожчання проїзду, Олександр Кушпіль, заступник директора «Броварське АТП – 13209» – одного з найбільших транспортних перевізників  міста – зазначив наступне:

«Сьогодні дорожчає усе – від паливних матеріалів до автомобільних запчастин. Так само підвищується зарплатня водіям. Зростають й тарифи на електроенергію та опалення боксів, де ремонтуються автобуси. Тож такий крок для нас необхідний».

Copy link
Powered by Social Snap