Оголошено прийом документів для участі на 2022 рік у Програмі підтримки ОСББ та ЖБК

  • Автор: ГР
  • 13.08.2021
  • 0
  • 36 Переглядів

Якщо ваш будинок потребує капітального ремонту і в ньому створено ОСББ або ЖБК, – ви маєте нагоду стати учасниками Програми підтримки ОСББ та ЖБК на 2022 рік. Конкурсний прийом документів було оголошено сьогодні, 13 серпня, Управлінням будівництва, житлово-комунального господарства інфраструктури та транспорту. Подавати документи на участь можна до 1 жовтня поточного року.

Як зазначено в офіційному повідомлені УБЖКГІТ, виділення коштів з місцевого бюджету на проведення капітального ремонту житлового фонду ОСББ/ЖБК буде проводитись на умовах співфінансування, а саме:

– до 90% від загальної вартості робіт – це кошти місцевого бюджету,

– не менше 10% – власні та залучені кошти ОСББ.

Оцінювати проекти для участі у Програмі будуть за бальною системою: N = n   x K1 x R/V (N – загальна кількість балів, n – число процентів від загальної вартості проекту, що планується виділити із бюджету ОСББ для фінансування проекту (мінімально це 10%, але ОСББ можуть пропонувати більший), K1 – коефіцієнт «амортизації» будинку, R – розмір відрахувань (на 1 м.кв загальної площі будинку) до ремонтно-резервного фонду, V – розмір внеску на утримання будинку (у т.ч. ремонтний фонд) на 1 м.кв загальної площі будинку.

Коефіцієнт «амортизації» розраховують наступним чином:

«0,45» якщо з моменту введення в експлуатацію будинку минуло не більше 3-х років

«0,75», якщо з моменту введення в експлуатацію будинку минуло від 3-х до 10 років

«1» – для будинків термін експлуатації яких більше 10 років

«1,5» – для будинків термін експлуатації яких більше 20 років.

Переможців конкурсного відбору будуть визначати за кількістю балів. Якщо бали будуть рівними, перевагу нададуть ОСББ, проекти яких передбачать впровадження заходів з енергозбереження.

Також УБЖКГІТ зазначають, що заходи з енергоефективності (тобто встановлення металопластикових вікон й утеплення фасадів) будуть фінансуватися за «Програмою відшкодування частини кредитів, що надаються ОСББ/ЖБК на впровадження енергозберігаючих проектів в житлово – комунальному господарстві Броварської міської територіальної громади» із залученням Державних коштів «Програми підтримки енергомодернізації багатоквартирних будинків «ЕНЕРГОДІМ» Фонду енергоефективності.

Заявки приймають за адресою: вул. Гагаріна, буд. 18, каб. 115.Телефон для довідок: (04594) 6-12-59. Ознайомитися з умовами участі можна за посиланням: http://brovary-rada.gov.ua/documents/34005.html

Copy link
Powered by Social Snap