Пожежа на Гагаріна, 11: позачерговий виконком та план вирішення проблеми

  • Автор: ГР
  • 21.08.2021
  • 0
  • 79 Переглядів

На ранок після масштабної пожежі на Гагаріна, 11, виконавчий комітет Броварської міської ради зібрався на позачергове засідання, на якому затвердили план подальших дій.

Ключові тези, які обговорювались:

– Попередня версія причини пожежі – коротке замикання в одній квартирі на 5-му поверсі 4-го під’їзду (всього в будинку – 7 під’їздів). Вже після цього вогонь перекинувся на дах, який згорів фактично повністю.

– Мешканці будинку, здебільшого, повернулись додому. Дехто вирішив заночувати у родичів. Пропозицією виїхати на ночівлю до готелю скористалася лише одна родина – мешканці квартири на 4-му поверсі, під тією, де і розпочалася пожежа, адже їхню домівку сильно залило під час гасіння.

– Поліція досі перебуває на місці та контролює правопорядок.

– На позачерговому виконкомі ухвалили рішення про створення комісії з обстеження технічного стану будинку. До неї увійшли представники виконавчих служб та основних комунальних підприємств міста, а також представники ДСНС. Завдання комісії – провести обстеження усіх основних мереж будинку, конструктивних елементів даху та квартир для встановлення збитків внаслідок пожежі. Висновки вона має подати вже завтра.

– Згорілу покрівлю будинку та залишки його конструкції демонтують силами ЖЕК-5 та інших служб міста, з можливістю залучення сторонніх компаній.

– УБЖКГІТ отримає функції замовника капітального ремонту даху будинку. Очевидно, що буде зібрана позачергова сесія міськради, на якій розглянуть питання фінансування цього заходу.

Зазначимо, що дах у цьому будинку був абсолютно новим: його капремонт виконали торік. Реалізація цього проекту обійшлася місту у 2 мільйони гривень.

 Відео: Детально про масштабну пожежу в самому центрі Броварів: що сталося насправді?…

Читайте також: Комунальні служби ліквідують наслідки масштабної пожежі, яка сталася 20-го серпня по вул. Гагаріна 11

Copy link
Powered by Social Snap