Українці зможуть купувати та продавати автівки через портал «Дія»

Вже зовсім скоро українці зможуть дистанційно складати та підписувати договір купівлі та продажу автівки просто через Єдиний державний портал електронних послуг «Дія». За повідомленням  МВС України, дане нововведення передбачене постановою Кабінету Міністрів України від 22 вересня № 1007.

Авторизувавшись  у системі, продавець та покупець мають заповнити договір в електронному вигляді. Після цього документ автоматично надійде до  сервісного центру МВС для проведення усіх передбачених перевірок за відповідними реєстрами. Як тільки-но угоду буде опрацьовано адміністратором, продавець та покупець автівки мають накласти свої кваліфіковані електронні підписи, після чого договір вважатиметься укладеним.

Планується,що це нововведення буде реалізовано усіма сервісними центрами МВС. Термін виконання – упродовж півроку після набуття чинності вищезгаданої постанови Камбіну.

До речі, за інформацією від розробників ресурсу, тільки за останній місяць його користувачами стали понад мільйон наших співвітчизників. Загалом їхня кількість вже сягнула 7 мільйонів.  

Читайте також: будівельний паспорт для броварчан у додатку “Дія”

Copy link
Powered by Social Snap