В Броварській стоматполіклініці відкрився ще один кабінет для дітей

Полікувати зубки дитині в Броварах тепер стане ще простіше. І для цього зовсім не обов’язково витрачати багатотисячні суми. Адже до безкоштовного стоматологічного кабінету для дітлахів, який діє на Ярослава Мудрого, додався новий кабінет із платними послугами. І що найголовніше – ціни тут дуже помірні.

Днями у КНП «Броварська стоматологічна поліклініка» відкрився новий кабінет платної дитячої стоматології. Діяти він буде за адресою: бульв. Незалежності,10 (кабінет 24 ).

Як розповіла заступниця директорки закладу Світлана Павлова, тут будуть надавати стоматологічні послуги з використанням дороговартісних матеріалів, які не відшкодовує НСЗУ.

«Безкоштовна дитяча стоматологія у нас так і лишилася на Ярослава Мудрого. Там лікуємо зубки діткам, використовуючи матеріали, вартість яких буде відшкодовано Національною службою здоров’я України. А тут, на Незалежності 10, ми створили абсолютно новий, додатковий, платний кабінет, який надаватиме послуги дітям від 0 до 18 років. І ціни на стоматологічну допомогу у нас встановлені дуже помірні», – розповіла Павлова.

Дітлахів прийматимуть двоє висококваліфікованих лікарів. Вони надаватимуть широкий спектр стоматпослуг: від консультації та діагностики до лікування карієсу, пульпіту, паріодонтиту, пародонтиту. До того ж, саме стоматологічне обладнання є абсолютно новим, а приміщення – щойно відремонтованим. Тож маленьких пацієнтів лікуватимуть у найкращих умовах.

Ознайомитися з цінами можна тут.

Copy link
Powered by Social Snap