Чи буде реконструкція концертного залу на Майдані Свободи та міської бібліотеки?

Реконструкція концертної зали

Розмови про театр в Броварах ведуться ще з 2010 року, а може і раніше, достеменно ніхто не пригадає. Проект глядацької зали та культурно-виставкового комплексу в приміщенні адмінбудівлі на Майдані Свободи давно розроблений, лежить на полиці та чекає свого часу.

З самої назви видно, що проект умовно поділяється на два блоки. Перший передбачає будівництво концертної зали. Вона має слугувати майданчиком для проведення різноманітних мистецьких заходів чи фестивалів. Тут можна буде приймати акторів та виконавців у рамках їхніх гастрольних турів. Друга частина проекту – простір для виставкової зали, такої собі альтернативи «Прометеєвському» фойє.

«Відповідно до зведеного кошторисного розрахунку, на реалізацію проекту реконструкції необхідно майже 32 млн. гривень. Такий фінансовий тягар не під силу територіальній громаді», – коментує Світлана Решетова, начальниця УБЖКГІТ.

Проект «Реконструкції адміністративного будинку міськвиконкому з влаштуванням глядацької зали та культурно-виставкового комплексу по вул. Гагаріна, 18» Броварська міська рада планує реалізувати за рахунок кредитної програми за фінансування Європейського банку реконструкції та розвитку.

Наступного року місто подаватиме два проекти на конкурсний відбір: проект реконструкції культурно-виставкового центру та проект реконструкції Броварської міської бібліотеки.

Щодо бібліотеки, то зі стандартного приміщення радянського зразка вона має перетворитися на міський коворкінг, сучасний публічний простір, який передбачає повне оновлення об’єкту.

Починаючи від зовнішнього вигляду і закінчуючи міні-кухнею, яка, до речі, теж включена в нову концепцію закладу.

Проект міської бібліотеки передбачає перепланування приміщення. Зал умовно поділиться на публічний простір та книгосховище. При вході будуть спроектовані гардеробні. Випити чашку чаю чи кави? Так, без проблем, проект охоплює і такий сервіс.

Це цікаво, модерново та дуже необхідно для розвитку культурного життя міста. Сподіваємося, ці два важливі для нас об’єкти отримають фінансування Європейського банку та нове, сучасне обличчя у наступному році.

Copy link
Powered by Social Snap