Грошову допомогу отримають борці за незалежність України

Борцям за незалежність України дадуть одноразову грошову допомогу

Грошову допомогу та компенсацію за щомісячну оплату комуналки будуть отримувати у Броварах борці за незалежність України у ХХ столітті. Також діючі військовослужбовці, добровольці та ветерани війни на Донбасі і їх сім’ї, постраждалі учасники Революції Гідності. Відповідний проект рішення депутати розглянуть на 12-ій черговій сесії 21 вересня.

Документом пропонується виплачувати грошову допомогу раз на рік по 1000 гривень до Дня захисників України 14 жовтня. Також є потреба виділити 32 тисячі гривень на компенсацію за щомісячну оплату житлово-комунальних послуг.

Позаяк центральними органами влади України законодавчих актів про надання статусу учасникам боротьби за  незалежність України у ХХ столітті, гарантій їх соціального захисту не прийнято, то соціальні гарантії, пільги та інші компенсації виплачуватимуться за рахунок місцевого  бюджету. Фінансування програми зросте до півтора мільйона гривень на рік.

Напередодні 11-ї чергової сесії у серпні, ініціатор змін про фінансування програми з надання соціальної та правової допомоги бійцям АТО та борцям за незалежність, депутат Сергій Батюк вказав, що у Броварах мешкає 21 чоловік, на яких розповсюджується дія програми.

В Управлінні соціального захисту населення триває збір документів від претендентів на отримання пільг та грошових допомог.

Copy link
Powered by Social Snap