Коронавірус серед дітей: у Броварах зросла кількість інфікованих

У Броварській ОТГ за минулий тиждень 372 підтверджених випадки захворювання на коронавірус, з них 29 дітей. Це вперше за всю пандемію частка хворих на Covid-19 дітей сягнула 10% від загальної кількості хворих.

Про це «Громадському ревізору» повідомив очільник Броварського міського центру первинної медико-санітарної допомоги Ігор Кравцов.

Керівництво багатопрофільної лікарні розглядає можливість створення додаткових 26 додаткових ліжок для хворих на ковід на базі гастроентерології (5-й поверх корпусу лікарні). Двома дозами вакциновано 21274 особи. Разом з цим,  спроба організації пункту вакцинації в приміщенні Укрпошти показало свою неефективність, за три дні щеплено всього три особи, та й ті в перший день, тому міський голова Ігор Сапожко, надав доручення приділити увагу вакцинації безпосередньо  у  трудових колективах підприємств і організацій.

Ігор Кравцов також наголосив на необхідності вакцинації від коронавірусу дорослого населення, адже це безпосередньо впливає на рівень захворюваності серед дітей.

Існує дослідження, яке підтвердило, що кожні плюс 20% вакцинованих дорослих вдвічі зменшують захворюваність дітей. Слід пам’ятати також і про основну мету вакцинації – захистити групу ризику, аби люди не помирали від хвороби.  

За повідомленням міністра охорони здоров’я Віктора Ляшка в Україні невдовзі розпочнеться вакцинація підлітків. У світі тривають клінічні дослідження щеплення дітей до 12 років, але це все залишається на рівні експериментів і до наступної весни питання не вирішиться. Тим часом діти інфікуються саме від дорослих.  

Copy link
Powered by Social Snap