Незвичайна екскурсія до міської ради

екскурсія до міської ради

Сьогодні, 30 вересня, у стінах міської ради відбулася екскурсія для вихованців Центру адаптації та соціалізації молодих людей з синдром Дауна. Саме тому звичайний робочий день у Броварській міській раді видався дещо особливим та незвиклим. 

Вісім студентів центру протягом години прогулювалися коридорами міськради, заходили у «найвищі» кабінети, знайомилися з керівництвом міста та дізнавались про особливості діяльності виконавчого комітету та депутатського корпусу.

Керівник закладу, Дмитро Індило,  розповідає: «Наш центр створений зовсім недавно, 6 вересня. Ми маємо за мету якнайкраще підготувати наших учнів до дорослого життя, познайомити їх зі всіма сферами життєдіяльності міста, з історією Броварів та України в цілому. Це наші перші студенти, власне, як і сама екскурсія. Далі плануємо відвідати поліцію, пожежну частину, лікарню тощо».

Розпочали екскурсію  з кабінету Дмитра Ткачова, заступника міського голови, керуючого справами виконавчого комітету БМР. 

Познайомились, розговорились… Спочатку сором’язливі, а потім все відкритіші та спокійніші – молоді люди розказували про себе, про навчання в центрі та щоденні обов’язки.

«Ми дуже пишаємося, що на території Броварської міської територіальної громади є такий унікальний центр, який дозволяє молодим людям всебічно розвиватися та отримувати задоволення від процесу навчання», –  прокоментував Дмитро Миколайович

Слід зазначити, що Центр є дійсно унікальним, адже не має аналогів навіть у столиці. Тому, окрім броварчан, тут навчається ще молодь з Києва. 

Далі, за планом екскурсії, відвідали цілодобову міську службу «Контакт-центр». Керуюча службою Яна Івасик наочно продемонструвала гостям як відбувається прийом дзвінків громадян, обробка прийнятих заявок.  

Не оминули і сесійну залу. Посиділи в президії, послухали про роботу депутатів Броварської міської ради. Мабуть, саме місце надихнуло, бо молоді люди несподівано разом заспівали Гімн України, чим неабияк здивували та потішили присутніх.

Учні також мали змогу побачити робочий кабінет міського голови. Найцікавіший момент відбувся саме тут, коли до зустрічі долучився Петро Бабич, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради. Одразу  «посипалися» запитання– прості і щирі. А Петро Іванович так само щиро і невимушено на них відповідав.

Наостанок, обидва заступники вручили учням подарунки та запросили їх знову приходити в гості.

Copy link
Powered by Social Snap