День вчителя вже скоро: в Броварах привітали працівників освіти

Цієї неділі, 3 жовтня, відбудеться одне з найочікуваніших свят для багатьох – День працівників освіти. За приємною традицією, напередодні  свята у Броварах урочисто привітали найкращих освітян міста, які присвятили своє життя вихованню та навчанню дітлахів.

Педагогів поздоровляли сьогодні, 30 вересня, в концерт-холі «Термінал». Для них влаштували концертну програму, в рамках якої творчі колективи міста порадували усіх присутніх своїми піснями й танцями.

Привітати освітян приїхали й представники влади на чолі з міським головою Броварів Ігорем Сапожком.

 «Зараз наша освіта переживає період постійних випробувань. Але ви виконуєте свою роботу професійно, незважаючи на будь-які труднощі. І незважаючи на дистанційне навчання, дружний освітянський колектив Броварів продемонстрував колосальні досягнення! Наші діти отримали дуже високі бали на ЗНО та показали, що наша освіта найкраща не лише в Київській області, а й в усій Україні! Ви віддаєте серце і душу дітям. Дякую вам за те, що ви є та щиро бажаю, щоб ви завжди могли пишатися результатами своєї роботи!» – звернувся з вітальним словом міський голова.

А найкращих педагогів громади було відзначено подяками Броварського міського голови.

«Громадський ревізор» приєднується до вітань та бажає педагогам успіхів у роботі, розуміння від дітей.

Copy link
Powered by Social Snap