Під Броварами двічі горіло сміття і два гектари трави (фото)

Під Броварами двічі горіло сміття і два гектари трави

Під Броварами учора горіло сміття. 13 вересня, о пів на десяту ранку рятувальникам поступило повідомлення про загорання мотлоху на відкритій території 50 м. кв по вулиці Садовій на станції «Ялинка».

На місце виклику було направлено перше відділення 56 – ДПРЧ 5 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Київській області. О 09:56 пожежу локалізовано та о 10:33 – ліквідовано.

Однак вже за 20 хвилин поступив новий виклик про горіння сміття на кільцевій дорозі. Вогнем охоплено 10 кв.м.  На пожежі знову працювало перше відділення 56 – ДПРЧ 5 ДПРЗ. Об 11:07 пожежу ліквідували підручними засобами.

О 13:04 до оперативно-диспетчерської служби пожежно-рятувальної частини м. Бровари надійшло повідомлення про загорання трав’яного настилу на відкритій території смт Калита, вул. Окружна Калитянської ОТГ. На місце виклику було направлено перше відділення 22-ДПРЧ (смт Калита).

По прибуттю рятувальники встановили, що горів трав’яний настил на відкритій території окремими осередками орієнтовна площа 2 Га. Пожежу локалізовано о 13:36 та повністю ліквідовано о 14:07 за допомогою одного ствола «Б» та підручних засобів. Причина пожежі встановлюється.

Copy link
Powered by Social Snap