Реконструкція броварських КОС стала на крок ближчою

Проект з реконструкції каналізаційно-очисних споруд (КОС) у Броварах  – серед трійки з-поміж 40 учасників, які вийшли до третього етапу конкурсного відбору.

Каналізаційно-очисні споруди Броварського району розташовані на землях Красилівки. Згідно до спільного проекту Мінрегіону та Європейського інвестиційного банку, їхня реконструкція обійдеться сумарно у 24 млн. 600 тис. грн. З них 20,5 млн. грн. – це обсяг коштів, які надасть ЄІБ. Місто має компенсувати лише ПДВ.

«Це означає, що ми маємо шанс отримати фінансування критично важливого для громади проекту по модернізації міських очисних споруд зі збільшенням потужності до 31 тис м3\добу. Термін реалізації розрахований на 8 років», – розповів деталі міський голова Ігор Сапожко.

Зазначимо, що протягом останніх 5 років КП «Броваритепловодоенергія» та УБЖКГІТ неодноразово звертались до найвищих державних органів та долучалися до участі в міжнародних інвестиційних проектах.

На минулій сесії Броварської міської ради депутати підтримали намір «Броваритепловодоенергії» узяти участь у вищевказаній  програмі. Обранці наголосили на важливості реалізації цього заходу, щоб уникнути можливих аварійних ситуацій у майбутньому. До того ж, це не лише покращить якість очистки стічних вод, а й забезпечить безперебійну роботу існуючої каналізаційної системи.

Основними конкурентами проекту з реконструкції броварських каналізаційно-очисних споруд є аналогічний проект з реконструкції КОС м. Стрий (Львівщина) та проект «Покращення якості надання послуг з поводження з побутовими відходами на території м. Миколаєва».

Copy link
Powered by Social Snap