Свято людей поважного віку в Терцентрі

День людей похилого віку

Другий місяць осені починається з особливої дати. Вся світова спільнота відзначає Міжнародний день людей похилого віку. Щоосені це свято традиційно відзначається в стінах Броварського міського територіального центру соціального обслуговування населення. Цього року підопічні центру знову зібралися разом, але дещо скромнішим колективом аніж зазвичай. Реалії пандемії вносять свої корективи та створюють нові правила.

Діана Лудченко, керівник закладу, називає своїх підопічних не інакше як «наша велика сім’я».

«Сьогодні не хочеться говорити про похилий вік. Кажуть, що тільки тіло змінюється, а душа завжди залишається молодою. Тому в цей сонячний і світлий день побажаю всім нам гарного настрою, міцної віри, любові  та не рахувати роки».

Організувати цю святкову зустріч Діані Костянтинівні допомогли місцеві меценати. Всі присутні отримали квіти і солодкі подарунки.

Добре відомий творчий колектив міста «Родина», своїми піснями зарядив гостей бадьорістю і зворушив до глибини душі.

Цей день – не лише можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства. Це привід подякувати їм за досвід, багаторічну працю, життєву мудрість та безцінні знання.

Copy link
Powered by Social Snap