У «СвітЛиці» додасться приміщень. Що нового запланували для броварчан?

На сьогоднішньому засіданні виконавчого комітету було ухвалено рішення про надання УБЖКГІТ функцій замовника на виконання капітального ремонту 2-ї частини нежитлових приміщень в «СвітЛиці». Тим самим, до території закладу додасться 2 кімнати.

Як повідомила Олена Танчинець, директор КІП «ТепЛиця», в одному приміщенні буде відкрита нова інтерактивна виставка, присвячена непересічним особистостям, цікавим історичним фактам Броварщини та Київщини тощо.

«Також ми хочемо, щоб у новому приміщенні була створена платформа, яка об’єднає броварських майстрів хенд-мейду, та стане шоурумом для їхніх робіт. Тому в другій кімнаті ми запланували створити майстерню, творчий коворкінг, де можна буде провести творчий майстер-клас або взяти у ньому участь і спробувати найрізноманітніші техніки декоративно-ужиткового мистецтва. Нам хочеться, щоб це був дійсно живий простір, а не стандартна стаціонарна виставка», – розповіла Танчинець.

Нагадаємо, що КПЦ «СвітЛиця», що розташований на вул. Ярослава Мудрого, 1 – одне з найвідоміших місць для культурного дозвілля броварчан. Заклад дозволяє ознайомитися з цікавими фактами з життя та з творчістю Тараса Шевченка у форматі інтерактивної екскурсії. Окрім того, колектив культурно-просвітницького центру часто влаштовує цікаві квести та організовує найрізноманітніші виставки для броварчан.

Copy link
Powered by Social Snap