Вихователька не помітила: у броварському приватному дитсадочку зникла дитина

07 Жов

У Броварах поліція повернула мамі дворічного малюка, який зник під час прогулянки у дитячому садочку. Хлопчика передав копам перехожий, який звернув увагу, що мала дитина блукає вулицями без супроводу дорослих.

З‘ясувалося, що мама зранку відвела сина у приватний дитсадок та зі спокійною душею пішла у справах. Годину поліція шукала, звідки ж могла зникнути дитина, аж поки в одному з садочків не зізналися: малюк під час прогулянки зник з поля зору вихователів. Проте ті чомусь про зникнення вихованця до останнього мовчали. Чи просто не помітили? Бо запевняли і поліціянтів, і стривожених батьків, що хлопчик «гуляв» всього 10 хвилин.

Поліцейські провели з директором роз’яснювальну бесіду щодо недопущення у подальшому такого безвідповідального ставлення до своїх вихованців. Наразі життю та здоров’ю дитини нічого не загрожує.

Правоохоронці проводять перевірку щодо правомірності дій вихователів та адміністрації закладу. Поліція Броварщини вкотре звертається до дорослих з проханням не залишати дітей без нагляду.

Copy link
Powered by Social Snap