Будівництво зливової каналізації на вул. Полуботка-Зазимський шлях перенесуть на наступний рік

На завтрашній позачерговій сесії міськради депутати розглянуть питання про перерозподіл коштів за Програмою запобігання та ліквідації наслідків підтоплення території Броварської міської територіальної громади на період 2017-2021 років.

Так, фінансування реконструкції ділянки зливової каналізації від буд. №2 по вул. Радченка до буд. №129 по вул. Янченка збільшують на 330 тис. грн. Як розповіла Світлана Решетова, очільниця Управління будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури і транспорту, ці гроші будуть спрямовані на проектування.

А ось з заходу «Будівництво ділянки зливової каналізації на перехресті вулиць Зазимський шлях-Полуботка Павла» заплановано зняти 4 млн. 688 тис. грн. За словами Світлани Решетової, Управлінню довелося скасувати вже проведений тендер.

«Нам довелося відмінити договір через запит Державної аудиторської служби. У кошторисі заходу, представленому компанією-переможцем тендеру було виявлено помилку. Оголошувати новий тендер просто зараз – не раціонально, адже вже настав жовтень, а в зимовий період розпочинати роботи буде недоцільно. Тому прийнято рішення, що ці кошти будуть направлені на ті проекти, які необхідні місту вже зараз. А тендер по цьому заходу проведемо вже в наступному році», – розповіла Решетова.

До речі, сам проект наступного року теж має зазнати змін. За словами очільниці УБЖКГІТ, найближчим часом робоча група з вирішення питань підтоплення міста проведе засідання, на яких разом з проектантами розглянуть можливі вдосконалення проекту.

«В подальшому ми плануємо розширити заходи по цій Програмі вже з урахуванням сіл Княжичі та Требухів», – резюмувала очільниця УБЖКГІТ.

Читайте також: На Торгмаші таки збудують початкову школу

Copy link
Powered by Social Snap