Спортивні відкриття: на броварчан у «Активному парку» чекає віртуальний тренер (ФОТО)

У Броварах, напередодні Дня фізкультури і спорту міський голова Ігор Сапожко та голова Київської ОДА Василь Володін у супроводі начальників департаментів адміністрації, відкрили перший у місті «Активний парк», який є частиною програми президента «Здорова Україна». Відтепер городяни можуть займатися спортом з віртуальним тренером у парку Перемоги.

«Активний парк» у Кропивницькому – це спортивний майданчик з п’ятьма тренажерами. Поруч з ними розмістили таблички з QR-кодами. Відсканувавши їх за дoпoмoгoю смаpтфoну, можна обрати рівень складності вправ та oзнайoмитись з технікoю їх викoнання. Про це «Громадському ревізору» розповіла координатор проекту Дар’я Демешок:

«Треба відсканувати QR-код, у вашому смартфоні з’являються вправи. А відомі спортсмени і люди вам розкажуть, які вправи на якому снаряді можна виконати».

Майданчик збудували за гроші з державного бюджету. Займатися за допомогою QR-кодів на ньому можна буде цілодобово.

Керівники обласних департаментів за власною ініціативою устаткували майданчик купою аксесуарів – Дар’ї передали повну торбу дрібного спортивного інвентарю.

Після коротких урочистостей, майстер спорту з легкої атлетики Оксана Романюк змусила усіх високопосадовців зайнятися фізкультурою. Весело було усім.   

Copy link
Powered by Social Snap